Nieuws

Het beursseizoen zit erop!

Leestijd: 1,5 minuut
Interessant voor: Verblijfsrecreatie, Dagrecreatie, Zwembaden, Attractieparken en Openbare ruimtes

De beurzen voor 2022 zitten erop voor Watergames & More! De afgelopen maanden hebben we met veel plezier deelgenomen aan de IAAPA Expo, de ZwembadBranche Dag, Interbad en de Recreatie Vakbeurs.

Tijdens deze beurzen hebben we een heleboel bezoekers met interessante vragen op onze stand mogen ontvangen. Ons beursteam heeft ze daarbij goede adviezen kunnen geven. Dat heeft geleid tot diverse locatiebezoeken. We hebben tijdens de beurzen weer goed kunnen laten zien waarom water het mooist denkbare speelgoed is!

ZwembadBranche Dag - Barneveld

Heeft u dit beursseizoen geen kans gehad om ons te komen ontmoeten? Dat is geen probleem. Ook na alle drukbezochte beurzen staat ons team voor u klaar. We begrijpen dat een waterattractie uitzoeken voor uw locatie een lastige klus kan zijn. Daarom helpen onze experts u graag bij het selecteren van de juiste waterglijbaan, spray park, waterspeelstructuur en/of inflatables. Daarnaast ontwerpt ons team van enthousiaste professionals met oog voor detail innoverende waterspelconcepten tegen een all-in prijs.

Ons totaalpakket van uiteenlopende services ontzorgt u volledig op het gebied van ontwerp, design, bouw, installatie en onderhoud. Daarnaast heeft u bij ons één vast aanspreekpunt, die op de hoogte is van uw locatie, doelgroep en wensen. Dat maakt helder communiceren en snel schakelen een stuk makkelijker! Hierdoor komt u nooit voor verassingen te staan.

Bent u benieuwd wat wij voor uw locatie kunnen betekenen? Neem gerust contact met ons op. We vertellen u graag meer over de mogelijkheden. Op de hoogte blijven van onze ontwikkelingen? Volg ons dan op LinkedIn of schrijf u in voor onze nieuwsbrief.

25 okt 2022 - Projecten
Leestijd: 1,5 minuut Interessant voor: Watergames, Verblijfsrecreatie, Dagrecreatie, Zwembaden, Attractieparken Watergames & More is in samenwerking met Union Aquaparks de leverancier van kwalitatieve speelelementen op het w...
05 okt 2022 - Projecten
Leestijd: 1,5 minuut Interessant voor: Zwembaden, Verblijfsrecreatie, Dagrecreatie Voor de start van de zomervakantie 2022 heeft Watergames & More diverse spray parks zowel nationaal als internationaal gerealiseerd bij onder...

    Voor het downloaden van dit bestand vragen we wat contactinformatie, vul onderstaand formulier in om het bestand te downloaden.

    Neem contact op
    Nieuwsbrief
    Volg ons via LinkedIn
    Volg ons via Facebook
    Volg ons via Youtube

    Andere

    Contact